Trafik Sigortası Hesaplama Nasıl Yapılır

Aracınızı ve bütçenizi risk etmeyin. trafik sigortası hesaplama yaptırın, trafik sigortanız ne kadar öğrenin ve ona göre planlarınızı yapın. Günümüzde kentsel yaşamın getirmiş olduğu çok fazla hengâme arasında kalan vatandaşlar zaman zaman sigortasını yaptırmayı unutmakta veya meşguliyetlerinden ötürü sigorta şirketiyle görüşme yapmak ve poliçe kesmek için vakit ayıramamaktadır. Hayatınızı kolaylaştırmak adına size bu hizmeti sunuyoruz.

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda düzenlenmiş hükümler gereğince trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğunu biliyor musunuz? Zorunlu trafik sigortası yapılması zorunlu olmakla birlikte istenmeyen durumlarda (trafik kazası gibi) karşı tarafa verdiğiniz hasarı sizin yerinize ödediğiniz prim oranında karşılayan bir sigortadır.

Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçlara 2918 sayılı Trafik Kanunu’na göre cezai işlem uygulanacak ve aracınız trafikten men edilecektir (bağlanacaktır). Zorunlu olan bu sigortayı yaptırmayanların araçları trafik şubelerinin otoparklarına alınmaktadır. Hem işleriniz aksayacak hem de ek külfetle karşılaşacaksınız. Sizi bu dertten kurtarmak bizim görevimiz.

7/24 online hizmet veren internet sitemiz siz değerli takipçilerimizin değerli zamanını verimli kullanmak için online trafik sigortası poliçesi oluşturmayı ya da bilgi için teklif almayı çok kolay hale getirdik size kalan yalnızca aşağıdaki bilgileri sitemizdeki teklif formu aracılığıyla bize ulaştırmanız. Biz size gerekli inceleme ve araştırmayı yaptıktan sonra sigorta şirketlerinden almış olduğumuz teklifleri ve ödeyeceğiniz prim karşısında alacağınız teminatları karşılaştırma tablosuyla beraber size sunuyoruz. Size bu teklifler arasından bütçenize ve aracınıza en uygun teklifi seçmek kalıyor. (Bunun için telefon numaranızı formda belirtmeniz yeterlidir.)

• Sahip olduğunuz motorlu taşıtınıza ilişkin Ruhsat Belgesi Seri Nosu • Eski Trafik Sigorta Poliçenize ait Poliçe No ve Poliçe yaptırılan Sigorta Şirketi ve Acente Nosu(Hasarsızlık indirimi için gereklidir. Sigorta şirketi bilgisi de ek indirimlerden yararlanmanız için gereklidir.) • Meslek Bilgileri Unutmayın artık başkalarının riskleri sizi ilgilendirmiyor. Yaş, Cinsiyet ve meslek bilgileri de artık risk değerlendirmede dikkate alınmakta ve size özel risk hesaplaması yapılarak Zorunlu Trafik Sigortanızı daha ucuza temin edebilirsiniz. Bilgilerimiz sitemiz tarafından koruma altına alınmıştır. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler farklı bir amaçla kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. Trafik sigortası Hesaplama yapmak ve poliçenizi satın almanız size bir tık kadar yakın.Sizde hemen trafik sigortası hesaplaması yapabilirsiniz.